Cześć 🙂 Jeżeli jesteś na tej stronie, to znaczy, że tworzysz swoje miejsce w internecie i chcesz dalej rozwijać swój projekt, aby na końcu biznesowej drogi zacząć monetyzować swoje działania. A może wciąż jeszcze jesteś na etapie „co by tu zrobić?”. Wszyscy kiedyś na nim byliśmy, czas zrobić kolejny krok. Zapraszam Cię w podróż po biznesie.

Skąd taki pomysł?

Na portal Hiszpanoteka, bardzo często dostaje pytania o pracę zdalną, o łączenie pracy i podróży, o aspekty techniczne typu zrobienie strony internetowej, marketing i o to jak się prowadzi firmę online. Staram się odpisywać na jednego takiego emaila raz w tygodniu-takie pro bono internetowe, ale czasami po prostu brakuje mi na to czasu, chcąc zachować zdrowy work life balans… 🙂

Postanowiłam więc zebrać Was wszystkich tutaj i stworzyć projekt Podróżując przez Biznes. Możecie razem ze mną przechodzić przez kolejne etapy swojej przygody w świecie biznesu i marketingu online. Jeżeli masz jakąś pasję, wiedzę i chęci, możesz stworzyć swoje miejsce i swoje własne produkty w internetowym świecie i docierać z nimi do tysięcy osób.

Nie chce tworzyć typowej grupy mastermindowej. Chcę aby była to grupa ludzi z pasją i charyzmą, w której czasami będą jakieś dygresje, coś osobistego. Taki balans pomiędzy codzienną prywatą, a zawodowym onlinem. Może prócz wymiany zawodowych skilli, nawiążą się tu jakieś głębsze zawodowe relacje! Nie chce również mydlić Wam oczu o pracy na gorącej plaży w cieniu pięknej palmy i morskiej czy też oceanicznej bryzy… to ładnie wygląda tylko na zdjęciach 🙂 Piach szybko zepsuje Wam sprzęt a sól morka da się we znaki. Zdecydowanie polecam najpierw zrobić co trzeba „przy biurku”, a później chillować się „na plaży”!

 

Zapisz się na poniższą listę, szczegóły niebawem 🙂

¡Olé!

.