ŚWIAT MARKETINGU

ŚWIAT MARKETINGU

Jesteśmy Agencją Interaktywną specjalizującą się w Marketingu Online, budowaniu marek i biznesów online, tworzeniu strategii Digital Marketingu ze szczególnym naciskiem na Social Media Marketing. Prowadzimy szkolenia w ww. zakresie. Pomagamy Klientom tworzyć ich własne produkty online, budować silne i rozpoznawalne marki.

STRATEGIA MARKI

STRATEGIA MARKI

Dzień Dobry! Wiedziałam, że w końcu trafisz na moją stronę. Podejrzewam, że chcesz zbudować i rozwinąć swój biznes w świecie online. Silna, rozpoznawalna marka, fajne produkty i grono odbiorców już w przedsprzedaży… brzmi fajnie, prawda?

A wiesz, co jest w tym wszystkim najfajniejsze? Jak najbardziej da się to wszystko wykonać w oparciu o Twój pomysł!

Potrzebujesz tylko pewnego systemowego wsparcia, aby przełożyć swoje pomysły na język projektu i zysku.

Nie ma głupich pomysłów, są tylko złe realizacje!

Większość z nas, przedsiębiorczych i głodnych wyników osób ma możliwość monetyzacji swojej wiedzy, pasji i pomysłów. Ta sama większość z nas potrzebuje jednak kogoś do pomocy.

Mówiąc o pomocy mam tutaj na myśli zarówno rozwinięcie Twojego pomysłu i produktu, jak i wylanie na Ciebie kubła zimnej wody i modyfikację działań.

SOCIAL MEDIA 

SOCIAL MEDIA

Znasz dobrze różne platformy Social Media, jesteś w nich obecna/y, ale nie rozumiesz ich marketingowej strony? Nie wiesz jak przenieść swój produkt, projekt czy markę do Facebooka, Instagrama czy LinkedIn?

Potrzebujesz osoby, która pomoże Ci zbudować spójny wizerunek i plan publikacji treści do Digital Marketingu? Świetnie trafiłeś, właśnie to dla Ciebie zrobię!

Chcesz, prócz oddelegowania zadań, również się czegoś nauczyć? A może za kilka miesięcy chcesz sam prowadzić swoje kanały w Social Mediach? Nic trudnego, ze mną poznasz schematy działań organicznych i odkryjesz w sobie małego ninja marketingu.

SZKOLENIA MARKETINGOWE

SZKOLENIA MARKETINGOWE

Zaloguj się medialnie!

USŁUGI GRAFICZNE

USŁUGI GRAFICZNE

Zaloguj się medialnie

CYFROWI NOMADZI

DIGITAL NOMAD

Zaloguj się medialnie

OSTATNIO NA BLOGU

OSTATNIO NA BLOGU

TAKTOMEDIA Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nullam dapibus fermentum ipsum. Nullam at arcu a est sollicitudin euismod. In laoreet, magna id viverra tincidunt, …

Read More →

PROJEKTY PRZY KTÓRYCH PRACUJEMY

PROJEKTY PRZY KTÓRYCH PRACUJEMY

KONTAKT

KONTAKT

GODZINY

PON – PT 10:00 – 18:00

LOKALIZACJA

ŁÓDŹ, POLSKA
MOTRIL, HISZPANIA

KONTAKT

MEDIA@TAKTOMEDIA.COM

Phone : + 1 800 755 60 20

OBSERWUJ NAS FACEBOOK INSTAGRAM LINKEDIN TIKTOK YOUTUBE PINTEREST VK @TAKTOMEDIA