ŚWIAT MARKETINGU

ŚWIAT MARKETINGU

STRATEGIA MARKI

STRATEGIA MARKI

Pomagamy Klientom budować silne i rozpoznawalne marki oraz tworzyć ich własne produkty online.

Jesteśmy Agencją Interaktywną specjalizującą się w marketingu cyfrowym, ze szczególnym naciskiem na Social Media Marketing. Prowadzimy również szkolenia w ww. zakresie. 

Potrzebujesz osób, które pomogą Ci zbudować spójny wizerunek i plan publikacji treści do Digital Marketingu? Świetnie trafiłeś, właśnie to dla Ciebie zrobimy!

SOCIAL MEDIA 

SOCIAL MEDIA

Znasz dobrze różne platformy Social Media, jesteś w nich obecny, ale nie rozumiesz ich marketingowej strony? Nie wiesz jak przenieść swój produkt, projekt czy markę do Facebooka, Instagrama czy LinkedIn? Nie wiesz jak budować społeczność i reklamować swoją markę zyskując nowych klientów? Bardzo dobrze trafiłeś. My to wiemy 🙂 

USŁUGI GRAFICZNE

USŁUGI GRAFICZNE

Większość portali internetowych opartych jest na grafikach oraz fotografiach. Staramy się podejmować kompleksowe współprace, aby spójność była jak największa dlatego też, oprócz opracowania strategii marketingowej do Social Mediów możemy również wykonać na ich potrzebę wszelkiego rodzaju oprawę graficzną; od pojedynczych postów, po całe kampanie reklamowe. 

TAKTOMEDIA American 22m

KONTAKT

KONTAKT

MEDIA@TAKTOMEDIA.COM

taktomedia@gmail.com

0048 576 004 638