ŚWIAT MARKETINGU

ŚWIAT MARKETINGU

Pomagamy Klientom tworzyć ich własne produkty online, budować silne i rozpoznawalne marki. Jesteśmy Agencją Interaktywną specjalizującą się w Marketingu Online, budowaniu marek i biznesów online, tworzeniu strategii Digital Marketingu ze szczególnym naciskiem na Social Media Marketing. Prowadzimy również szkolenia w ww. zakresie. 

STRATEGIA MARKI

STRATEGIA MARKI

Dzień Dobry! Wiedziałam, że w końcu trafisz na naszą stronę. Podejrzewam, że chcesz zbudować i rozwinąć swój biznes w świecie online. Silna, rozpoznawalna marka, fajne produkty i grono odbiorców już w przedsprzedaży… brzmi fajnie, prawda?

A wiesz, co jest w tym wszystkim najfajniejsze? Jak najbardziej da się to wszystko wykonać w oparciu o Twój pomysł niezaleśnie od tego czy sprzedajesz produkty fizyczne, cyfrowe, usługi czy know how!

Potrzebujesz tylko pewnego systemowego wsparcia, aby przełożyć swoje pomysły na język projektu i zysku. 

Nie ma głupich biznesów, są tylko złe realizacje!

 

SOCIAL MEDIA 

SOCIAL MEDIA

Znasz dobrze różne platformy Social Media, jesteś w nich obecna/y, ale nie rozumiesz ich marketingowej strony? Nie wiesz jak przenieść swój produkt, projekt czy markę do Facebooka, Instagrama czy LinkedIn? Nie wiesz jak budować społeczność i reklamować swoją markę zyskując nowych klientów? Bardzo dobrze trafiłaś/łes. My to wiemy 🙂 

Potrzebujesz osoby, która pomoże Ci zbudować spójny wizerunek i plan publikacji treści do Digital Marketingu? Świetnie trafiłeś, właśnie to dla Ciebie zrobię!

Chcesz, prócz oddelegowania zadań, również się czegoś nauczyć? A może za kilka miesięcy chcesz sam prowadzić swoje kanały w Social Mediach? Nic trudnego, ze mną poznasz schematy działań organicznych i odkryjesz w sobie małego ninja marketingu.

USŁUGI GRAFICZNE

USŁUGI GRAFICZNE

Większość portali internetowych opartych jest na grafikach oraz fotografiach. Staramy się podejmować kompleksowe współprace, aby spójność była jak największa dlatego też, oprócz opracowania strategii marketingowej do Social Mediów możemy również wykonać na ich potrzebę wszelkiego rodzaju oprawę graficzną; od pojedynczych postów, po całe kampanie reklamowe. 

KONTAKT

KONTAKT

GODZINY

PON – PT 10:00 – 18:00

KONTAKT

MEDIA@TAKTOMEDIA.COM

taktomedia@gmail.com

0048 576 004 638

LOKALIZACJA

ŁÓDŹ, POLSKA
MOTRIL, HISZPANIA

OBSERWUJ NAS FACEBOOK INSTAGRAM LINKEDIN TIKTOK YOUTUBE PINTEREST VK @TAKTOMEDIA